LG 34’’34WP65C-B UltraWide™ QHD Curved Monitor
LG 34 QHD 5ms 160Hz Freesync UltraWide Curved Gaming Monitör
Marka : LG
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):809 mm
Yükseklik (ayaklı):568,3 mm
Derinlik (Ayaklı):260 mm
Ağırlık (standsız):5,8 kg
Uzunluk (standsız):358,9 mm
Genişlik (standsız:809 mm
Derinlik (standsız):91,5 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):7,7 kg
Güç tüketimi:42 W
AC adaptör voltaj çıkışı:19 V
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):45 W
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):G
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):36 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):47 kWh
Kontrast oranı:3000:1
En boy oranı:21:9
Ekran boyutu:86,4 cm (34")
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Bit derinliği:10 bit
Ekran çözünürlüğü:3440 x 1440 Piksel
Diagonal ekran boyutu:86,42 cm
Dokunmatik ekran:Hayır
Arka ışık türü:Köşe LED'i
Yerel açı oranı:21:9
HD türü:UltraWide Quad HD
Panel tipi:VA
Ekran şekli:Kavisli
Görüntülenen renk sayısı:1.07 milyar renk
SRGB kapsama alanı (tipik):99%