LG 27 27HK510S-W  Cerrahi Monıtor FHD,IPS
LG 27 Full HD IPS LED Surgical Monitör
Marka : LG
Marka:LG
Ağırlık (standsız):7,7 kg
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):120 W
Piksel aralığı:0,1554 x 0,1554 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:14 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Dijital yatay frekans:30 - 83 kHz
Dijital dikey frekans:56 - 61 Hz
Dokunmatik ekran:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:IPS
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Düz
SRGB kapsama alanı (tipik):115%